Opóźnienia w płatnościach, nagłe wypadki i nieprzewidziane zdarzenia – to wszystko może sprawić, że w jednej chwili znajdziemy się w trudnej sytuacji finansowej. Jak się z nią zmierzyć? Skąd wziąć pieniądze, gdy są nam pilnie potrzebne? Gdzie szukać pomocy? Rozwiązaniem może okazać się szybka pożyczka przez Internet. Jedną z firm, które nam jej udzielą, jest alegotówka.pl. Czy Warto skorzystać z jej usług?

Alegotówka – informacje o firmie

Alegotówka.pl to instytucja pozabankowa, która specjalizuje się w udzielaniu krótkoterminowych pożyczek. Maksymalna kwota, którą możemy pożyczyć to 5000 zł na okres kredytowania do 30 dni. Alegotowka.pl działa pod egidą grupy finansowej Primus Finance. Należą do niej marki takie jak Halopozyczka, Chwilówkomat czy Banknot. Choć siedziba firmy znajduje się w Warszawie, by otrzymać pożyczkę, nie musimy odwiedzać jej osobiście. Wystarczy, że skorzystamy z internetowej platformy dostępnej online. W razie ewentualnych pytań lub wątpliwości, możemy skontaktować się z pracownikiem firmy poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie lub telefon i adres e-mail.

[symple_button url=”https://www.pierwszagratis.pl/https://www.alegotowka.pl” color=”red” size=”large” border_radius=”3px” target=”blank” rel=”nofollow” icon_left=”” icon_right=””]Sprawdź ofertę Alegotówki[/symple_button]

Jak otrzymać pożyczkę od Alegotówka?

Zasada działania platformy jest prosta. Pierwszym krokiem, który należy wykonać, jest wybór wysokości kwoty pożyczki. Decyzję pomoże nam podjąć krótka symulacja – serwis wskaże nam kwotę, którą zamierzamy pożyczyć, termin spłaty, koszt pożyczki, RRSO i całkowitą kwotę spłaty. Gdy zdecydujemy już, ile pieniędzy chcemy pożyczyć, przechodzimy do uzupełnienia prostego wniosku kredytowego. Nie musimy obawiać się czasochłonnych formalności – procedura zajmie nam zaledwie chwilę. O wyniku decyzji kredytowej zostaniemy poinformowani w wiadomości SMS lub e-mail. Gdy okaże się pozytywna, pieniądze błyskawicznie znajdą się na naszym koncie!

Wymagania firmy Alegotówka – weryfikacja klientów

Oferta pożyczki w Alegotówka.pl skierowana jest do osób pełnoletnich, które nie przekroczyły 75 roku życia, posiadających polskie obywatelstwo i stały adres zamieszkania na terenie Polski. Podobne zasady stosuje większość firm pożyczkowych. Kolejnym wymogiem jest posiadanie rachunku bankowego, z którego dokonany zostanie przelew weryfikacyjny, potwierdzający naszą tożsamość. Innym sposobem jej potwierdzenia jest metoda szybkiej identyfikacji. By otrzymać pożyczę w alegotówka.pl, nie musimy przedstawić zaświadczenia o uzyskiwanych dochodach. Platforma sprawdzi nas w BIK i BIG i na podstawie zebranych danych wyda decyzję kredytową.

Pierwsza pożyczka w Alegotówce jest za darmo

Podobnie jak inne firmy pożyczkowe, Alegotówka.pl zaprasza do wzięcia pierwszej pożyczki zupełnie za darmo. Oznacza to, że jeśli po raz pierwszy pragniemy zostać pożyczkobiorcą danej instytucji finansowej, możemy liczyć na preferencyjne warunki. W Alegotówka.pl otrzymujemy więc 100% rabatu na prowizję i odsetki należne od udzielonej pożyczki. Jeśli zatem pożyczamy 1000 zł, dokładnie tyle przyjdzie nam spłacić. Warunkiem skorzystania z pierwszej darmowej pożyczki jest jej spłata w wyznaczonym terminie – w przeciwnym wypadku udzielony rabat zostanie anulowany, a my będziemy musieli spłacić pożyczkę wraz z prowizją i odsetkami. Darmowa pożyczka nie może przekroczyć kwoty 2000 zł, a jej termin spłaty nie może być dłuższy niż 30 dni.

[symple_button url=”https://www.pierwszagratis.pl/https://www.alegotowka.pl” color=”red” size=”large” border_radius=”3px” target=”blank” rel=”nofollow” icon_left=”” icon_right=””]Złóż wniosek[/symple_button]

Czy korzystanie z alegotówka.pl więcej niż raz się opłaca? Zdecydowanie tak! Choć darmową pożyczkę możemy wziąć tylko za pierwszym razem, firma pożyczkowa docenia lojalność i rzetelność pożyczkobiorców. Każda kolejna pożyczka może być zatem większa, a jej maksymalna kwota to nawet 5 tys. zł.