Gdy zbliżają się święta, wakacje lub jakaś ważna rodzinna impreza, a brakuje dodatkowej gotówki w zapasie, warto skorzystać z oferty sprawdzonej instytucji pożyczkowej, funkcjonującej na rynku polskim. Dodatkowe środki można uzyskać w ekspresowym tempie, w łatwy sposób i bez konieczności wychodzenia z domu. Dziś pod lupą firma Filarum.

Firma udziela pożyczek od 100 do 5000 PLN na okres od 1 do 30 dni. Pierwsze zobowiązanie może maksymalnie sięgać kwoty 1000 PLN. Marka Filarum należy spółki Rapid Finance Polska Sp. z o.o., która figuruje w KRS i została wpisana do rejestru przedsiębiorców w dniu 09.09.2013 roku. Siedziba przedsiębiorstwa mieści się przy ul. Postępu 18A w Warszawie. Z przedstawicielami Filarum można skontaktować się poprzez czat dostępny na stronie www.filarum.pl, pisząc na adres mailowy info@filarum.pl lub dzwoniąc pod numer 222 66 80 80. Konsultanci dostępni są od poniedziałku do niedzieli w godzinach 8:00- 22:00.

Ile można pożyczyć?

Maksymalna kwota pierwszej pożyczki wynosi 1000 PLN. Wysokość drugiego zobowiązania można już podnieść do 2000 PLN. Trzeci raz otrzyma się do 2500 PLN. Czwarta pożyczka do nie więcej niż 3000 PLN, zaś piąta: 3500 PLN. W kolejnych zobowiązaniach można wnioskować o 5000 PLN.

Kto otrzyma środki?

Pożyczkę może otrzymać obywatel Rzeczpospolitej Polskiej, stale zamieszkujący na terenie kraju, który:

  • jest w wieku od 20 do 76 lat,
  • posiada aktywny numer telefonu komórkowego,
  • ma konto w banku.

Jak wziąć pożyczkę?

[symple_button url=”https://www.pierwszagratis.pl/https://www.filarum.pl” color=”red” size=”large” border_radius=”3px” target=”_blank” rel=”nofollow” icon_left=”” icon_right=””]Złóż wniosek przez internet[/symple_button]

    • Rejestracja

Podstawowym krokiem jest rejestracja na stronie Filarum. Po uzupełnieniu podstawowych danych należy wybrać kwotę i termin spłaty. Pierwsza pożyczka na sumę do 1000 PLN jest bezpłatna i udziela się jej na 30 dni.

    • Weryfikacja

Po zarejestrowaniu się trzeba wykonać przelew weryfikacyjny w wysokości 1 grosza. Można go zrobić tylko i wyłącznie ze swojego konta. Następnie należy spodziewać się telefonu od konsultanta, celem potwierdzenia danych zawartych we wniosku. Teraz następuje ocena zdolności kredytowej – Filarum korzysta z bazy informacji udostępnianych przez BIK, ERIF, Krajowy Rejestr Długów oraz BIG Infomonitor. Decyzja następuje w ciągu kilku minut, a o jej wyniku klient zostaje poinformowany SMS-em. Warto wiedzieć, że wnioski, w których zawarto nieprawdziwe dane, są odrzucane. Pożyczki nie otrzyma również osoba, która nie spełnia warunków określonych w umowie oraz regulaminie.

    • Wpływ na konto

Pieniądze można otrzymać w ciągu kilkunastu minut, pod warunkiem posiadania konta w jednym z banków, w których rachunki prowadzi także pożyczkodawca. W innym wypadku na przelew zaczeka się jeden dzień roboczy.

Spłata pożyczki

Filarum udostępnia swoim klientom umowę i regulamin – należy się z nimi szczegółowo zapoznać jeszcze przed zaciągnięciem zobowiązania. Najważniejsze jest terminowe wywiązanie się z zobowiązania. Jakiekolwiek opóźnienie wiąże się z przykrymi kosztami, które należy dodatkowo uiścić. Przed upływem terminu, w jakim należy uregulować zadłużenie, Filarum wysyła powiadomienie. W razie przewidywanych problemów ze spłatą trzeba koniecznie skontaktować się z pożyczkodawcą celem uzgodnienia rozwiązania.
Aby przelew został właściwie zaksięgowany, należy go prawidłowo oznaczyć. I tak: w pole „Odbiorca” należy wpisać Rapid Finance Polska Sp. z o.o.; w adresie: ul. Postępu 18A, 02-676 Warszawa Polska. Tytuł przelewu zaś powinien brzmieć: Spłata pożyczki nr… (tu wpisuje się numer umowy, dostępny po zalogowaniu się na swój profil klienta). Wpłaty można dokonać z dowolnego konta bankowego, jednak trzeba ją dobrze opisać, w przeciwnym razie istnieje prawdopodobieństwo nieprawidłowego zaksięgowania tej kwoty.

[symple_button url=”https://www.pierwszagratis.pl/https://www.filarum.pl” color=”red” size=”large” border_radius=”3px” target=”_blank” rel=”nofollow” icon_left=”” icon_right=””]Złóż wniosek przez internet[/symple_button]

Warto wiedzieć, że każdy klient ma prawo do pozasądowego rozstrzygania sporów konsumenckich. Może je rozstrzygnąć Rzecznik Finansowy. Informacje szczegółowe i kontakt do niego znajduje się na stronie www.rf.gov.pl.