Potrzebujesz zastrzyku gotówki z powodu nieprzewidzianych wydatków? Zepsuł Ci się samochód i nie masz czasu na zbędne formalności? Skorzystaj z oferty Halopozyczka.pl – firmy zajmującej się udzielaniem szybkich pożyczek na dowolny cel. Jakie warunki trzeba spełnić, żeby otrzymać gotówkę? Ile można pożyczyć i na jaki okres? Sprawdź nasze kompendium wiedzy na temat usługi Halopożyczka!

Halopożyczka – informacje o firmie

Właścicielem marki jest polskie przedsiębiorstwo zajmujące się pośrednictwem w udzielaniu pożyczek – Primus Finance Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, które oprócz Halopożyczki, zarządza również innymi serwisami oferującymi szybką gotówkę na dowolny cel – Chwilówkomat oraz Alegotówka. W firmie Primus Finance pracują eksperci, którzy zdobywali doświadczenie w renomowanych instytucjach finansowych, są więc w stanie zagwarantować najwyższą jakość świadczonych usług. Halopożyczka cechuje się przejrzystą ofertą, brakiem ukrytych opłat oraz dostępnością – żeby otrzymać dodatkowe środki finansowe, nie musimy nawet wychodzić z domu.

[symple_button url=”https://www.pierwszagratis.pl/https://halopozyczka.pl” color=”red” size=”large” border_radius=”3px” target=”blank” rel=”nofollow” icon_left=”” icon_right=””]Sprawdź ofertę Halopożyczki[/symple_button]

Jakie warunki trzeba spełnić, żeby uzyskać Halopożyczkę?

Halopożyczka to usługa finansowa, która pozwala pożyczyć nawet 5000 złotych – okres spłaty wynosi 7, 14, 21 lub maksymalnie 30 dni. To klient samodzielnie ustala po jakim czasie może zwrócić zobowiązanie – wszystko odbywa się już na etapie składania wniosku. Firma oferuje także promocję polegającą na udzielaniu pożyczek za 0 złotych dla nowych klientów. Maksymalna kwota takiej pożyczki to 2000 złotych, a jej wysokość jest uzależniona od wiarygodności kredytowej pożyczkobiorcy. Chcesz złożyć wniosek o przyznanie środków? Halopożyczka wymaga od potencjalnych klientów odpowiedniego wieku – w przedziale od 18 do 75 lat, a także posiadania polskiego obywatelstwa i miejsca zamieszkania na terytorium Rzeczpospolitej. Wymagane jest również konto w banku założone na nazwisko pożyczkobiorcy, dowód osobisty oraz numer telefonu komórkowego.

Jak otrzymać pieniądze od Halopożyczka?

Jesteś zdecydowany na zaciągnięcie zobowiązania? Halopożyczka minimalizuje formalności i sprawia, że proces od złożenia wniosku do otrzymania środków na konto przebiega wyjątkowo sprawnie. Cała procedura odbywa się w 4 krokach. Wystarczy kliknąć poniższy przycisk „Złóż wniosek”, wybrać kwotę, uzupełnić wniosek, potwierdzić tożsamość i czekać na przelew pożyczki. Po otrzymaniu decyzji o przyznaniu środków należy również podpisać umowę, jednak Halopożyczka pozwala na podpisanie dokumentów w imieniu klienta przez pełnomocnika. Jak szybko można spodziewać się środków na koncie? Halopożyczka korzysta z usługi przelewów BlueCash, co oznacza, że pieniądze mogą trafić do Ciebie nawet w ciągu kilkunastu minut. Banki współpracujące z BlueCash to m.in. PKO BP, Pekao SA, Credit Agricole, Alior Bank, MBank, ING Bank Śląski, Orange Finanse oraz wiele innych.

[symple_button url=”https://www.pierwszagratis.pl/https://halopozyczka.pl” color=”red” size=”large” border_radius=”3px” target=”blank” rel=”nofollow” icon_left=”” icon_right=””]Złóż wniosek[/symple_button]

Czy Halopożyczka weryfikuje klientów?

Pierwszym wymogiem jest potwierdzenie tożsamości klienta i weryfikacja jego numeru rachunku bankowego – ma to zapobiec różnego rodzaju nadużyciom. Weryfikacja może być przeprowadzona na dwa sposoby – odbywa się poprzez tzw. Szybką Identyfikację lub Przelew Weryfikacyjny. Pierwsze rozwiązanie jest powszechnie stosowane przez instytucje finansowe i polega na pobraniu przez pożyczkodawcę informacji i wyciągu z rachunku bankowego klienta. Druga opcja polega na wykonaniu przez pożyczkobiorcę zwrotnego przelewu weryfikacyjnego w wysokości 1 zł. Ważne – przelew musi być wykonany z konta zarejestrowanego na imię i nazwisko klienta.

Halopożyczka weryfikuje również wiarygodność klientów, korzystając z danych zaczerpniętych z Biura Informacji Kredytowej oraz Biur Informacji Gospodarczej (KRD, ERIF, InfoMonitor).