Szybkie pożyczki to nowoczesny sposób na uzyskanie gotówki w ekspresowym tempie, bez zbędnych formalności, stania w kolejce czy przechodzenia żmudnych procesów weryfikacyjnych. Rozwiązanie takie jest korzystne zwłaszcza w sytuacjach, w których uzyskanie dodatkowych środków jest pilne (nowa lodówka, naprawa samochodu). Dzisiaj pod lupą oferta Łatwy Kredyt.

Firma udziela pożyczek w wysokości 100 – 3000 PLN na okres od 7 dni do miesiąca. Nowy klient może otrzymać maksymalnie 1500 PLN, zaś kwota ta nie jest obciążona prowizją. Marka Łatwy Kredyt należy do spółki Polcredit Sp. z o.o., która ma siedzibę w Warszawie przy ul. Pokornej 2, lok. 1044 i została wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego w dniu 17.08.2012 roku. Z przedstawicielem przedsiębiorstwa można się skontaktować poprzez czat dostępny na stronie, drogą mailową – pisząc na adres info@latwykredyt.pl lub też dzwoniąc pod numer telefonu 22 228 21 03. Konsultanci pracują od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-22.00 oraz w soboty i niedziele od 9.00 do 20.00.

Kto może starać się o pożyczkę?

  • jest w wieku od 20 do 70 lat,
  • posiada obywatelstwo polskie i zamieszkuje na terenie Rzeczpospolitej Polskiej,
  • dysponuje pełną zdolnością do czynności prawnych,
  • jest właścicielem aktywnego numeru telefonu i osobistego rachunku bankowego.

Jak wnioskować?

Na stronie internetowej należy kliknąć w pole „Złóż Wniosek” oraz wypełnić formularz i zaakceptować wszystkie pola. Następnie, za pomocą suwaka określa się wysokość pożyczki oraz interesujący termin. Do zaciągnięcia zobowiązania konieczne jest także dokonanie rejestracji i utworzenie hasła, które będzie potrzebne do logowania. Teraz pozostało jedynie przelanie jednego grosz ze swojego osobistego rachunku bankowego, celem weryfikacji tożsamości. W tytule wpisuje się „Przeczytałem/am i zgadzam się z warunkami regulaminu i umowy pożyczki od firmy Polcredit Sp. z o.o.” W polu: „odbiorca przelewu” powinna znaleźć się nazwa firmy: Polcredit Spółka z o.o., ul Pokorna 2, lok. 1044 00-199 Warszawa. Bez dokonania przelewu wniosek nie będzie zrealizowany. Nadawcą zaś musi natomiast być tylko i wyłącznie sam pożyczkobiorca.

[symple_button url=”https://www.pierwszagratis.pl/https://www.latwykredyt.pl” color=”red” size=”large” border_radius=”3px” target=”_blank” rel=”nofollow” icon_left=”” icon_right=””]Złóż wniosek przez internet[/symple_button]

Weryfikacja

Po wprowadzeniu danych następuje weryfikacja zdolności kredytowej petenta – zwykle zajmuje to kilka minut. Łatwy Kredyt korzysta z informacji udostępnianych m.in. przez Krajowy Rejestr Długów Biuro Informacji Gospodarczej S.A. z siedzibą we Wrocławiu, Biuro Informacji Gospodarczej InfoMonitor S.A. z siedzibą w Warszawie i Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej S.A. z siedzibą w Krakowie.

Otrzymanie środków

W przypadku posiadania konta w: PKO.S.A., Santander BP, Pekao, Alior, Millenium, Mbanku, Banku Pocztowym, BGŻ BNP Paribas lub Getinbanku oraz pozytywnego rozpatrzenia wniosku o pożyczkę, żądaną kwotę otrzymuje się w czasie około 15 minut, zaś informacja o dokonanym przelewie zostaje wysłana w postaci wiadomości SMS.

[symple_button url=”https://www.pierwszagratis.pl/https://www.latwykredyt.pl” color=”red” size=”large” border_radius=”3px” target=”_blank” rel=”nofollow” icon_left=”” icon_right=””]Złóż wniosek przez internet[/symple_button]

Warto nadmienić, że przelew bankowy nie jest jedyną formą otrzymania środków. Dzięki czekowi Giro istnieje także możliwość również wypłaty gotówkowej w dowolnej placówce Poczty Polskiej lub Banku Pocztowego. Podczas składania wniosku należy jednak zaznaczyć wybór tej opcji. Potrzebne informacje zostają wówczas wysłane na adres e-mail oraz SMS-em. Przy pobieraniu pieniędzy należy okazać dowód osobisty.

Spłata zobowiązania

Ustaloną kwotę spłaty należy uiścić na jedno z kont Pożyczkodawcy. Pierwsza pożyczka jest darmowa (oddać należy tyle samo, ile się pożyczyło) pod warunkiem, że zwrotu dokonano w terminie. Należy zapoznać się z regulaminem, który mówi o opłatach dodatkowych, naliczanych w przypadku opóźnienia w uregulowaniu zobowiązania. Kolejną pożyczkę można zaciągnąć na wyższą kwotę: maksymalnie 3000 PLN, a wniosek o nią można złożyć przez Internet lub telefonicznie.

Z oferty ekspresowej pożyczki Łatwy Kredyt warto skorzystać. Jest to szybkie i niezwykle wygodne rozwiązanie, pozbawione ukrytych kosztów.