Gdy Twój samochód niespodziewanie trafia do warsztatu, szef spóźnia się z wypłatą, a Twoje konto świeci pustkami, szybka pożyczka przez Internet może okazać się rozwiązaniem, które uchroni Cię przed finansowymi tarapatami. Jedną z firm, które oferują dodatkową gotówkę bez wychodzenia z domu, jest Miloan. Czy warto skorzystać z jej usług? Sprawdziliśmy!

Miloan Polska

Miloan Polska to międzynarodowa firma finansowa oferująca pożyczki krótkoterminowe dla klientów indywidualnych. Oferuje pożyczkę przez Internet, na dostępnej przez całą dobę platformie miloan.pl. Jeśli złożysz swój wniosek po godzinie 20:00, już od 9:00 następnego dnia otrzymasz odpowiedź od pracowników serwisu.

3 kroki do pożyczki

By otrzymać pożyczkę, wystarczą 3 proste kroki. W pierwszej kolejności musisz wybrać kwotę pożyczki i okres jej spłaty. Następnym krokiem jest złożenie wniosku i wypełnienie krótkiego formularza. By firma mogła zweryfikować Twoje dane, konieczne jest również dokonanie opłaty weryfikacyjnej w wysokości 1 grosza. Miloan nie wymaga zaświadczeń o dochodach i żadnych dodatkowych dokumentów, a procedura kredytowa jest maksymalnie uproszczona. Dzięki temu możesz otrzymać pieniądze nawet w 15 minut.

[symple_button url=”https://www.pierwszagratis.pl/https://miloan.pl” color=”red” size=”large” border_radius=”3px” target=”_blank” rel=”nofollow” icon_left=”” icon_right=””]Złóż wniosek przez internet[/symple_button]

Dla kogo pożyczka?

Minimalny wiek pożyczkobiorcy to 22 lata, a maksymalny to 75 lat. Pożyczkobiorca musi mieć pozytywną historię w bazach dłużników, np. BIG czy KRD. Dodatkowo każdy składający wniosek o pożyczkę musi posiadać własne konto w banku, telefon komórkowy i adres e-mail. Obowiązkowym jest również mieszkanie i praca na stałe w Polsce oraz polskie obywatelstwo.

Pożyczka od 300 zł

Miloan oferuje klientom pożyczkę nawet od 300 zł. Maksymalna jej kwota to 5000 zł, a okres kredytowania może wynosić od 1 do 30 dni. Pożyczkobiorca może mieć tylko jedną aktywną pożyczkę i dopiero po jej spłacie, może ubiegać się o kolejną. W przypadku trudności w terminowej spłacie Miloan może przedłużyć okres spłaty pożyczki zgodnie z obowiązującym porządkiem prawnym, a więc o 7, 14 lub 30 dni.

[symple_button url=”https://www.pierwszagratis.pl/https://miloan.pl” color=”red” size=”large” border_radius=”3px” target=”_blank” rel=”nofollow” icon_left=”” icon_right=””]Złóż wniosek przez internet[/symple_button]

Szybka pożyczka w Miloan.pl oznacza przede wszystkim krótki czas oczekiwania na decyzję i wypłatę gotówki. To rozwiązanie docenią z pewnością ci, którzy znaleźli się w nagłej, trudnej sytuacji finansowej i nie mogą pozwolić sobie na czasochłonne, bankowe procedury. Niewątpliwą zaletą serwisu jest również możliwość pożyczania nawet niewielkich kwot.