Szukając wsparcia finansowego w postaci szybkiej pożyczki, warto przyjrzeć się ofercie przygotowanej przez serwis Minipozyczka.pl. Dzięki analizie nawet osoby nieznające zasad zaciągania pożyczek i procedur wnioskowania o nie, zrozumieją zasady ich działania.

Pożyczkodawca

Pożyczka udzielana jest przez serwis Minipozyczka.pl, którego właścicielem jest Primus Finance Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Firma prowadzona jest przez osoby z dużym doświadczeniem zdobytym w sektorze finansowym. Zespół serwisu zdobywał umiejętności w wiodących, polskich bankach, firmach pożyczkowych i ubezpieczeniowych. Do obsługi klientów wykorzystuje najnowsze rozwiązania technologiczne, zapewniające bezpieczeństwo transakcji. Analiza wniosków pożyczkowych obejmuje sprawdzenie informacji w Biurze Informacji Kredytowej i Biurach Informacji Gospodarczej.

Jak otrzymać pożyczkę?

Do uzyskania pożyczki wystarczy dostęp do urządzenia z internetem. Może to być komputer lub telefon. Konieczne jest posiadanie konta osobistego w banku. Niewymagane są natomiast żadne zaświadczenia.

[symple_button url=”https://www.pierwszagratis.pl/https://www.minipozyczka.pl” color=”red” size=”large” border_radius=”3px” target=”_blank” rel=”nofollow” icon_left=”” icon_right=””]Złóż wniosek przez internet[/symple_button]

Pierwsza pożyczka

Wystarczy wejść na stronę minipożyczka.pl i przesunąć suwak do wysokości pożyczki, jaką chcemy uzyskać. Za pierwszym razem możemy wnioskować o kwotę do 2 tysięcy zł. Kolejnym suwakiem ustalamy ilość dni na spłatę pożyczki. Z boku wyświetla nam się ostateczny termin spłaty, RRSO, całkowita kwota do spłaty i koszt pożyczki. Pojawia się też przycisk przenoszący do wniosku on-line. Podaje się w nim wszystkie podstawowe dane potrzebne do wydania decyzji kredytowej. Wybierając kwotę pożyczki do 2 tysięcy zł, korzystamy z promocji. Mamy wtedy 30 dni na spłatę pożyczki i nie ponosimy żadnych kosztów. Jeżeli pożyczamy 2 tysiące zł, to dokładnie tyle samo musimy oddać w terminie 30 dni. Decyzję o pozytywnym rozpatrzeniu wniosku otrzymujemy SMS oraz e-mailem. Pieniądze szybko znajdą się na koncie bankowym.

[symple_button url=”https://www.pierwszagratis.pl/https://www.minipozyczka.pl” color=”red” size=”large” border_radius=”3px” target=”_blank” rel=”nofollow” icon_left=”” icon_right=””]Wniosek online[/symple_button]

Kolejna pożyczka

Zaciągając pożyczkę po raz drugi, możemy wnioskować o 500 zł więcej, czyli o 2500 zł. Każda kolejna pożyczka może być zwiększana o 500 zł, aż do wysokości 5 tysięcy zł. Pożyczkę możemy spłacić w dowolnym momencie.

Podsumowanie

Złożenie wniosku o mini pożyczkę jest bardzo proste i nie wymaga żadnych specjalnych umiejętności. Formalności ograniczone są do minimum, dzięki temu nie zajmuje to dużo czasu. Informacje o decyzji otrzymujemy szybko, podobnie jak przelew pieniędzy na konto bankowe. Jest to wyjątkowa oferta, gdyż promocja na darmową pożyczkę dotyczy wszystkich klientów. Inne firmy pożyczkowe obejmują tego rodzaju promocjami wyłącznie nowych wnioskodawców. Nic więc dziwnego, że firma ma dobre opinie, a z jej usług korzysta coraz więcej klientów. Nie ma tu ukrytych kosztów, a umowa pożyczki jest skonstruowana prosto i czytelnie. Zanim wejdzie się na stronę wniosku, znane są wszystkie opłaty i koszty pożyczki.