Coraz częściej instytucje finansowe kuszą nas darmowymi pożyczkami. Czy rzeczywiście warto z nich korzystać? Czy nie poniesiemy dodatkowych, ukrytych opłat? Gdzie tkwi haczyk? By udzielić na odpowiedzi na powyższe pytania, przyjrzeliśmy się ofercie firmy MoneyMan.

O firmie MoneyMan

MoneyMan to firma o zasięgu międzynarodowym, która oferuje swoim klientom szybką pożyczkę bez wychodzenia z domu i zbędnych formalności. By otrzymać dodatkową gotówkę, nie musimy odwiedzać placówki bankowej czy spotykać się z przedstawicielem instytucji – wszystko załatwimy w domowym zaciszu, w dowolnym miejscu i czasie.

Pożyczka szyta na miarę

Korzystając z platformy MoneyMan, możemy pożyczyć od 100 zł do 5000 zł. Okres kredytowania to od 5 dni do nawet 6 miesięcy, w zależności od pożyczonej kwoty. Co ważne, pierwsza pożyczka wynosić może maksymalnie 1500 zł na okres 61 dni. Jej ogromną zaletą jest fakt, że może być zupełnie bezpłatna. Co zrobić, by taka właśnie była? Jedynym warunkiem obowiązywania promocyjnej oferty, jest terminowa spłata zobowiązania. MoneyMan docenia lojalność klientów i tym, którzy decydują się na kolejną pożyczkę, oferuje możliwość pożyczenia większej kwoty pieniędzy. Po pierwszej pożyczce Start przychodzi więc czas na kolejne: Super Start, Mega, Turbo i Super Turbo.

[symple_button url=”http://www.pierwszagratis.pl/https://www.moneyman.pl” color=”red” size=”large” border_radius=”3px” target=”blank” rel=”nofollow” icon_left=”” icon_right=””]Sprawdź ofertę MoneyMan[/symple_button]

Wymagania firmy MoneyMan?

Pożyczkę w MoneyMan może otrzymać każda osoba pełnoletnia posiadająca polskie obywatelstwo, aktywny numer telefonu, adres e-mail i osobisty rachunek bankowy. Musi również spełniać wymagania pożyczkobiorcy, co oznacza pozytywną historię kredytową i brak zadłużeń w rejestrach dłużników, np. BIG czy KRD.

Jak otrzymać pożyczkę od MoneyMan?

By otrzymać pożyczkę w MoneyMan, nie trzeba przedstawiać dokumentów potwierdzających wysokość wynagrodzenia czy zaświadczeń o zatrudnieniu. Procedura pożyczkowa jest uproszczona, a złożenie wniosku zajmie nam zaledwie kilka minut. Po wybraniu kwoty i czasu spłaty pożyczki należy uzupełnić krótki formularz, następnie dokonać przelewu weryfikacyjnego, na podstawie którego MoneyMan potwierdzi naszą tożsamość. Po wydaniu pozytywnej decyzji kredytowej, pieniądze w ciągu kwadransa trafią na nasze konto.

[symple_button url=”http://www.pierwszagratis.pl/https://www.moneyman.pl” color=”red” size=”large” border_radius=”3px” target=”blank” rel=”nofollow” icon_left=”” icon_right=””]Złóż wniosek przez internet[/symple_button]

Szybka pożyczka w MoneyMan to propozycja dla wszystkich, którzy z różnych przyczyn pilnie potrzebują dodatkowej gotówki. Dzięki terminowej spłacie pierwszej pożyczki nie poniesiemy z jej tytułu żadnych dodatkowych opłat i oddamy dokładnie tyle, ile pożyczyliśmy.