Niewielka Pożyczka to marka zajmująca się udzielaniem pożyczek pozabankowych, działająca na polskim rynku od 5 lat. Podmiot współpracuje z firmą Aventus Group Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, która z kolei wchodzi w skład międzynarodowej grupy UAB Aventus Capital, posiadającej oddziały w kilku krajach Europy. Firma działająca w branży FinTech oferuje swoje usługi między innymi na Litwie, Łotwie, w Czechach, Ukrainie, Gruzji czy Kazachstanie. W Polsce działa w ramach kilku podmiotów zajmujących się krótko- i długoterminowymi usługami pożyczkowymi – Pożyczka Plus, Smart Pożyczka, Finansowe Posiłki, Lew Pożyczka oraz RataNaPlus.

Pierwsza pożyczka

Niewielka Pożyczka prowadzi promocję o nazwie „Pierwsza pożyczka za darmo”, w ramach której klienci korzystający z usług firmy po raz pierwszy mogą liczyć na nieoprocentowaną pożyczkę od 200 zł do 2000 zł z terminem spłaty na okres 15 albo 30 dni. W wyjątkowych sytuacjach może nastąpić jednorazowe przedłużenie terminu spłaty – w tym celu należy złożyć odpowiedni wniosek oraz uiścić opłaty zgodną z tabelą prowizji i opłat. W ramach oferty promocyjnej pożyczkodawca zobowiązuje się do rezygnacji z pobierania prowizji oraz odsetek kapitałowych od klienta.

[symple_button url=”https://www.pierwszagratis.pl/https://niewielkapozyczka.pl” color=”red” size=”large” border_radius=”3px” target=”_blank” rel=”nofollow” icon_left=”” icon_right=””]Złóż wniosek przez internet[/symple_button]

Kolejne pożyczki

Każda kolejna pożyczka wiąże się z opłatami, których wysokość jest uzależniona od pożyczonej kwoty oraz okresu kredytowania. Podobnie jak w przypadku pierwszej darmowej pożyczki, również w przypadku kolejnych zobowiązań możliwe jest wydłużenie terminu spłaty o 15 lub 30 dni – wiąże się to z koniecznością uiszczenia opłaty dodatkowej. Konsumentowi przysługuje również prawo do odstąpienia od umowy w terminie 14 dni od jej zawarcia.

Niewielka Pożyczka – warunki otrzymania pożyczki

Żeby otrzymać środki w ramach produktu Niewielka Pożyczka, trzeba być obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej, być w wieku od 21 do 73 lat oraz mieć zatrudnienie. Osoby starające się o pożyczkę powinny także posiadać indywidualny rachunek bankowy i nie mogą figurować w rejestrach dłużników.

[symple_button url=”https://www.pierwszagratis.pl/https://niewielkapozyczka.pl” color=”red” size=”large” border_radius=”3px” target=”_blank” rel=”nofollow” icon_left=”” icon_right=””]Wniosek online[/symple_button]

Jak otrzymać pożyczkę Niewielka Pożyczka – instrukcja krok po kroku

W celu otrzymania pożyczki należy zarejestrować się w serwisie, a następnie potwierdzić swoją tożsamość. Następuje to na podstawie przelewu weryfikacyjnego opiewającego na 1 grosz lub tzw. weryfikacji natychmiastowej. Po potwierdzeniu tożsamości można przystąpić do składania wniosku o pożyczkę – odbywa się to przez internet, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Jeśli decyzja będzie pozytywna, firma niezwłocznie przeleje środki na konto pożyczkobiorcy.

Niewielka Pożyczka to rozwiązanie, które pozwala uzyskać dodatkowe środki finansowe przez internet i bez zbędnych formalności. Opinie klientów mówią same za siebie – pożyczkobiorcy chwalą przede wszystkim brak ukrytych kosztów i przejrzyste warunki, a także możliwość przedłużenia terminu spłaty zobowiązania.