Potrzebujesz szybko pieniędzy, a nie masz czasu na długie stanie w kolejce w banku? Chcesz ominąć żmudne formalności i zawiłe procedury? Dziś to możliwe. Wystarczy kilka chwil przed własnym komputerem i pożyczka wpłynie na Twoje konto w ekspresowym tempie. Przeczytaj o propozycji POLOżyczki!

POLOżyczka to znana i doceniana przez klientów marka w Polsce. Firma oferuje pożyczki od 500 do 8000 PLN na maksymalny okres 30 dni. POLOżyczka należy do spółki Solven Finance, która została wpisana do rejestru przedsiębiorców w dniu 12.04.2016 roku. Siedziba firmy mieści się w Szczecinie przy Al. Wojska Polskiego 62. Z przedstawicielami przedsiębiorstwa można skontaktować się telefonicznie, dzwoniąc pod numer 222 302 302 lub wysyłając e-mail na adres biuro@solven.pl. Istnieje także możliwość rozmowy z konsultantem poprzez komunikator na Facebooku.

[symple_button url=”http://www.pierwszagratis.pl/https://www.polozyczka.pl” color=”red” size=”large” border_radius=”3px” target=”blank” rel=”” icon_left=”” icon_right=””]Złóż wniosek przez internet[/symple_button]

POLOżyczka proponuje wszystkim swoim klientom nowoczesną i prostą obsługę on-line. Zasady są jasne, a szczegółowe informacje o wszelkich możliwych opłatach dostępne jeszcze przed zawarciem umowy. Każdy pożyczkodawca dysponuje wygodnym panelem, dzięki któremu może na bieżąco pozostawać ze wszystkimi swoimi rozliczeniami. Warto wspomnieć, że strona internetowa POLOżyczki – jest skonstruowana w sposób bardzo przejrzysty i przyjazny dla klienta. Można na niej znaleźć wyczerpujące informacje na temat oferty oraz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Kto może ubiegać się o POLOżyczkę?

Jeśli chcesz otrzymać pieniądze, musisz być w wieku min. 18 lat i posiadać:

  • Polskie obywatelstwo,
  • Własne konto w banku oraz dostęp do bankowości elektronicznej,
  • Źródło dochodu,
  • Numer telefonu komórkowego i adres e-mail.

POLOżyczka krok po kroku

Na początku należy zarejestrować się na stronie www.polozyczka.pl i podać wszystkie potrzebne dane: serię i numer dowodu osobistego, miejsce zamieszkania, źródło dochodu. W następnym etapie wybierasz suwakiem kwotę oraz ilość dni, na jakie chcesz zaciągnąć zobowiązanie i klikasz pole: „złóż wniosek”. W tym momencie na ekranie pojawia się okno, w którym musisz wpisać kod, wysłany w postaci wiadomości SMS przez pożyczkodawcę na numer telefonu wskazany przez Ciebie w trakcie rejestracji konta. Po wpisaniu kodu klikasz: „potwierdź”.

POLOżyczka – jakie wymagania stawia Pożyczkodawca?

Pożyczkodawca za każdym razem sprawdza, czy wnioskujący ma predyspozycje do spłaty zobowiązania. Pożyczkodawca korzysta z danych udostępnianych przez Krajowy Rejestr Długów, BIG InfoMonitor i BIK. Do weryfikacji będzie także potrzebny dostęp do Twojej bankowości elektronicznej. Cały proces jest szyfrowany i bezpieczny, a POLOżyczka nigdy nie będzie dysponować Twoim loginem i hasłem. O decyzji zostaniesz poinformowany za pomocą wiadomości SMS. Pozytywna weryfikacja skutkuje przelaniem środków, a pieniądze znajdą się u Ciebie prawie natychmiast – pod warunkiem, że masz konto w tym samym banku co pożyczkodawca.

POLOżyczka – zasady spłacania pożyczki

Każdy klient zobowiązany jest do zapoznania się z dokumentami, które zawsze dostępne są na stronie POLOżyczki. Pierwsze zobowiązanie można zaciągnąć w wysokości 500 PLN na okres 15 lub 30 dni. Jest całkowicie bezpłatne pod warunkiem wywiązania się z niego w założonym w umowie czasie.

Termin uregulowania zobowiązania można przedłużyć wyłącznie w przypadku, kiedy problem został zgłoszony wcześniej. W zależności od parametrów pożyczki istnieje możliwość przedłużenia czasu spłaty o 7, 14 lub 30 dni. Brak uiszczenia kwoty w terminie wiąże się z podjęciem przez pożyczkodawcę kosztownych działań windykacyjnych.

POLOżyczka zachęca wszystkich do korzystania ze specjalnych, spersonalizowanych ofert, które znajdują się w Panelu Klienta. Tutaj także można wnioskować o kolejną pożyczkę, bez konieczności ponownego wypełniania formularza.