Pożyczka plus to prosty sposób na uzyskanie szybkiej gotówki. Bez zbędnych formalności, załatwiania zaświadczeń i straty czasu można mieć szybko pieniądze na koncie. Jak wygląda oferta i na co zwrócić uwagę?

Firma udzielająca pożyczki plus

Serwis pożyczkaplus.pl należy do Aventus Group Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku. Jest to pośrednik kredytowy o międzynarodowym doświadczeniu i kompetencjach w dziedzinie udzielania pożyczek. Współpracuje z podmiotami będącymi instytucjami pożyczkowymi. Należą do nich: ARENA Finance Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, TUSUMI Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku. Firma oferuje pożyczki od 2010 roku w ośmiu państwach Europy.

Jak złożyć wniosek o pożyczkę?

Aby zaciągnąć pożyczkę, wystarczy wejść na stronę pożyczkaplus.pl, korzystając z urządzenia z dostępem do internetu. Może to być laptop lub telefon. Na głównej stronie znajdują się suwaki. Pierwszym ustalamy wysokość pożyczki, a drugim czas jej spłaty. Po prawej stronie pojawia się zestawienie kosztów pożyczki, RRSO, kwota i data spłaty. Przejrzyste informacje bez możliwości ukrycia kosztów. Po ustawieniu tych parametrów, możemy zostać przeniesieni na stronę wniosku, za pomocą przycisku „weź pożyczkę”. Konieczna jest rejestracja w serwisie. Po jej ukończeniu należy przelać z własnego konta bankowego 1 grosz w celu weryfikacji swoich danych osobowych. Gdy przelew zostanie zaksięgowany, klient otrzymuje SMS oraz e-mail z hasłem do serwisu. Można już się zalogować i złożyć wniosek. Jest on skonstruowany prosto i czytelnie. Nie potrzeba do niego dołączać zaświadczeń. Decyzję kredytową otrzymuje się błyskawicznie, podobnie jak przelew środków na konto.

[symple_button url=”https://www.pierwszagratis.pl/https://www.pozyczkaplus.pl” color=”red” size=”large” border_radius=”3px” target=”_blank” rel=”nofollow” icon_left=”” icon_right=””]Złóż wniosek przez internet[/symple_button]

Oferta dla nowych klientów

Pożyczka plus dla nowych klientów dostępna jest w wysokości 3 tysięcy zł. Czas jej spłaty może wynosić 30 dni. Koszt pożyczki to 0 zł. Oddaje się dokładnie tyle, ile się pożyczyło. Termin spłaty pożyczki może być wydłużony, jednak wtedy ponosi się dodatkowe koszty. Spłacona w terminie, nie generuje żadnych dodatkowych kosztów.

Oferta kolejnej pożyczki

Każda, kolejna pożyczka plus zaciągana do wysokości 3 tysięcy zł i spłacona w ciągu 30 dni, jest wolna od dodatkowych kosztów. Kolejne zobowiązanie powyżej 3 tysięcy może być większe – do 10 000 tysięcy zł. Na spłatę jest aż 45 dni.

[symple_button url=”https://www.pierwszagratis.pl/https://www.pozyczkaplus.pl” color=”red” size=”large” border_radius=”3px” target=”_blank” rel=”nofollow” icon_left=”” icon_right=””]Złóż wniosek przez internet[/symple_button]

Warunki, jakie trzeba spełnić, by otrzymać pożyczkę

Warunki otrzymania pożyczki nie są trudne do spełnienia. Wystarczy potwierdzić swoje dane osobowe, robiąc przelew bankowy w wysokości 1 grosza. Trzeba więc posiadać konto osobiste w banku. Niewymagane są zaświadczenia. Wystarczy być obywatelem naszego kraju w wieku od 19 do 73 lat. Należy posiadać stałe źródło dochodów i nie być wpisanym do rejestru dłużników.

Podsumowanie

Oferta pożyczki jest bardzo korzystna, gdyż do wysokości 2 tysięcy zł nie generuje dodatkowych kosztów. Dlatego cieszy się bardzo dobrymi opiniami. Plusem tej pożyczki jest to, że brak oprocentowania nie dotyczy wyłącznie nowych klientów. Jest to bardzo dobre rozwiązanie, gdy potrzebujemy pilnie środków finansowych. Pożyczka uwzględnia możliwości finansowe wnioskodawców, a jej wysokość jest sukcesywnie zwiększana przy kolejnych wnioskach.