Smart Pożyczka to podmiot z siedzibą w Białymstoku, który zajmuje się udzielaniem konsumentom krótkoterminowych pożyczek gotówkowych. Firma należy do międzynarodowej i prężnie rozwijającej się Grupy UAB Aventus Capital, posiadającej oddziały m.in. w Czechach, Rosji, Gruzji, Kazachstanie, na Litwie, Łotwie oraz Ukrainie. Do Polski spółka Aventus weszła w 2012 roku i obecnie działa w ramach kilku serwisów zajmujących się udzielaniem pożyczek pozabankowych – Smart Pożyczka, Pożyczka Plus, Finansowe Posiłki, Niewielka Pożyczka, Lew Pożyczka oraz RataNaPlus.

Pożyczka w firmie Smart Pożyczka – opis oferty

Pierwsza pożyczka

Smart Pożyczka to firma, która oferuje nowym klientom pierwszą nieoprocentowaną pożyczkę w wysokości do 2000 zł. RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania) tego zobowiązania wynosi 0%, co oznacza, że pożyczając 2000 zł, konsument jest zobowiązany do zwrócenia dokładnie takiej samej kwoty – bez dodatkowych opłat, prowizji, odsetek i innych kosztów. Maksymalny termin zwrotu pieniędzy wynosi 30 dni, może być jednak 1 raz przedłużony na ten sam okres, na który pożyczka została zaciągnięta.

[symple_button url=”https://www.pierwszagratis.pl/https://www.smartpozyczka.pl” color=”red” size=”large” border_radius=”3px” target=”_blank” rel=”nofollow” icon_left=”” icon_right=””]Złóż wniosek przez internet[/symple_button]

Kolejne pożyczki

Smart Pożyczka pozwala na uzyskanie do 7000 złotych na dowolny cel. Termin spłaty wynosi 30 dni. W tym samym czasie klient może zaciągnąć tylko jedno zobowiązanie. W razie problemów ze spłatą firma udostępnia usługę refinansowania, czyli skorzystania z pożyczki refinansującej, za którą pobierana jest opłata zgodnie z tabelą prowizji i opłat. Konsumentowi przysługuje prawo odstąpienia od umowy w terminie 14 dni od jej zawarcia.

Smart Pożyczka – warunki otrzymania pożyczki

Smart Pożyczka została stworzona z myślą o osobach, którym zależy na szybkim zastrzyku gotówki na dowolny cel. Klientami mogą zostać obywatele polscy w wieku od 19 do 73 lat, którzy legitymują się ważnym dowodem osobistym, posiadają stałe źródło dochodu oraz konto bankowe. Warunkami niezbędnymi do otrzymania gotówki jest również podanie numeru telefonu oraz adresu mailowego.

Jak otrzymać pożyczkę Smart Pożyczka – instrukcja krok po kroku

Procedura wnioskowania o pożyczkę odbywa się całkowicie on-line – wystarczy dowolne urządzenie posiadające dostęp do internetu. Klienci zainteresowani otrzymaniem gotówki na dowolny cel powinni najpierw wybrać kwotę i okres zobowiązania, korzystając z intuicyjnych suwaków zamieszczonych na stronie internetowej, potem zarejestrować się w serwisie, podając dane osobowe, a następnie złożyć wniosek o pożyczkę. Przelew jest wysyłany natychmiast po podjęciu decyzji o przyznaniu środków, a klient jest o tym powiadamiany SMS-em lub drogą mailową.

[symple_button url=”https://www.pierwszagratis.pl/https://www.smartpozyczka.pl” color=”red” size=”large” border_radius=”3px” target=”_blank” rel=”nofollow” icon_left=”” icon_right=””]Złóż wniosek przez internet[/symple_button]

Smart Pożyczka umożliwia otrzymanie do 7000 złotych na okres do 30 dni. Nowi klienci mogą skorzystać z oferty pierwszej darmowej pożyczki. Według rankingu Opineo.pl aż 93% klientów poleca tę firmę – w serwisie od 2014 roku zamieszczono prawie 12 tysięcy opinii. Minimum formalności oraz możliwość składania wniosków przez internet sprawiają, że Smart Pożyczka jest rozwiązaniem dostępnym praktycznie dla każdego.