Dodatkowe środki na koncie bywają czasami bardzo potrzebne. Do takich sytuacji zalicza się choćby nieplanowany wyjazd w góry, naprawa samochodu, czy rocznica ślubu rodziców, na którą koniecznie trzeba kupić prezent. Świetnym rozwiązaniem na nieprzewidziane wydatki są tak zwane chwilówki. Sprawdźmy, co klientom ma do zaoferowania Szybka Gotówka.

Firma proponuje bezpieczne i inteligentnie pomyślane usługi finansowe. Klient nie traci czasu na zbędne formalności i żmudne wypełnianie papierowych formularzy, a rozpatrzenie wniosku jest prawie natychmiastowe. Szybka Gotówka zdobywa obecnie dużą popularność w Polsce, proponując pożyczki w wysokości od 100 do 6000 PLN na okres maksymalny do 65 dni. Spółka figuruje w KRS i została wpisana do rejestru przedsiębiorców w dniu 11.05.2013 roku.
Każda osoba zainteresowana ofertą może dopytać o szczegóły, dzwoniąc pod numer: 22 873 80 73 lub pisząc na adres mailowy info@szybkagotowka.pl. Z przedstawicielem Szybkiej Gotówki można porozmawiać również on-line: za pomocą Skype lub komunikatora na Facebooku. Konsultanci dostępni są w dni powszednie w godzinach 8:00-19:00, zaś w soboty i niedziele od 9:00 do 17:00.

To warto wiedzieć!

Szybka Gotówka gwarantuje swoim klientom szybką, niezwykle prostą i wygodną obsługę oraz pełną przejrzystość. Nie ma ukrytych kosztów, a pożyczkobiorca zawczasu jest poinformowany o wszelkich opłatach. Jakie jeszcze zalety można tutaj zaliczyć?

  • Cały proces odbywa się on-line,
  • Formularz jest łatwy do wypełnienia,
  • Warunki i zasady sformułowane są w sposób jasny,
  • Decyzja zapada w maksymalnie krótkim czasie,
  • Brak ukrytych kosztów,
  • Pieniądze przesyłane są na konto klienta natychmiast po przyznaniu środków.

Kto może wnioskować o pożyczkę?

Osoba starająca się o pieniądze musi spełniać określone warunki: dysponować polskim obywatelstwem, być osobą pełnoletnią (warto zaznaczyć, że w odróżnieniu od ofert innych parabanków, tutaj nie ma górnej granicy wieku dla osób chcących zaciągnąć zobowiązanie), posiadać własne konto w banku oraz zarejestrowany na siebie telefon komórkowy.

[symple_button url=”https://www.pierwszagratis.pl/https://szybkagotowka.pl” color=”red” size=”large” border_radius=”3px” target=”_blank” rel=”nofollow” icon_left=”” icon_right=””]Złóż wniosek przez internet[/symple_button]

Pożyczka krok po kroku

Cały proces odbywa się on-line. Na stronie www. szybkagotowka.pl, za pomocą suwaka określa się żądaną kwotę zobowiązania i termin spłaty, przy czym pierwsza pożyczka do 6000 PLN jest bezpłatna i można ją otrzymać na maksymalnie 65 dni. Następnie należy wypełnić formularz, podając dane osobowe z dowodu osobistego. W kolejnym kroku konieczne jest zrobienie przelewu weryfikacyjnego na konto pożyczkodawcy – należy zaznaczyć, że transakcje od SKOK nie są akceptowane. W tytule przelewu umieszcza się dane wygenerowane po wypełnieniu formularza on-line.

Zdolność kredytowa

Szybka Gotówka, celem zweryfikowania zdolności kredytowej klienta korzysta z danych udostępnianych przez Krajowy Rejestr Długów, BIG InfoMonitor, KRD i BIK. O decyzji petent zostaje poinformowany drogą SMS-ową. Ponadto, pożyczkodawca przysyła w formie e-maila pełny formularz informacyjny, z którym należy się szczegółowo zapoznać. Przyznane środki wpływają na konto natychmiast, pod warunkiem posiadania rachunku w jedynym z tych samych banków, z których usług korzysta Szybka Gotówka. Przed upłynięciem wyznaczonego terminu trzeba zwrócić pełną kwotę wynikającą z umowy na konto Szybkiej Gotówki. Jeśli klient ma kłopoty z uregulowaniem zobowiązania na czas, powinien jeszcze przed wyznaczoną datą skontaktować się z pożyczkodawcą, który proponuje wówczas refinansowanie pożyczki na siedem, czternaście lub trzydzieści dni.

Darmowa Pożyczka

Nowi klienci mogą starać się o środki w wysokości nawet 6000 PLN na czas do 65 dni. Jeżeli pożyczka zostanie spłacona w terminie, będzie całkowicie darmowa. Przed decyzją o zaciągnięciu zobowiązania należy zapoznać się z ramową umową oraz szczegółami regulaminu, które dostępne są na stronie internetowej firmy.

[symple_button url=”https://www.pierwszagratis.pl/https://szybkagotowka.pl” color=”red” size=”large” border_radius=”3px” target=”_blank” rel=”nofollow” icon_left=”” icon_right=””]Złóż wniosek przez internet[/symple_button]

Szybka gotówka to doskonały sposób na poratowanie domowego budżetu. Firma doskonale rozumie potrzeby osób, którym natychmiastowo potrzebne są pieniądze i wychodzi im naprzeciw. Procedury są nieustannie doskonalone – tak, by można było otrzymywać pieniądze w bezpieczny, najprostszy i najszybszy sposób.