Życie jest pełne niespodzianek, a niektóre z nich są dość kosztowne. Może nadarzyć się np. wspaniała okazja kupienia świetnej wycieczki w ofercie last minute. Jeżeli brakuje na to w danym momencie potrzebnej gotówki, dobrym sposobem jest skorzystanie z pożyczki – chwilówki. Na rynku są obecnie bardzo ciekawe oferty. Sprawdziliśmy, co proponuje Tani Kredyt.

Tani Kredyt – marka firmy Alfa Finance

Tani kredyt to marka zarządzana przez Alfa Finance. Firma udziela ekspresowych pożyczek na kwotę od 200 do 6000 PLN na okres maksymalny do 30 dni. Celem przedsiębiorstwa jest udzielanie wsparcia finansowego szczególnie w momentach nagłej potrzeby. Spółka została wpisana do rejestru przedsiębiorców 13.10.2015 roku.

Siedziba Alfa Finance mieści się przy ul. Nowogrodzkiej 50/54 lok. 428 w Warszawie. Z przedstawicielami Taniego Kredytu można skontaktować się telefonicznie, dzwoniąc pod numer 22 380 23 73 lub drogą mailową, pisząc na adres info@tanikredyt.pl. Warto wspomnieć, że na firmowej stronie www.tanikredyt.pl znajduje się czat, na którym można wygodnie zadać wybrane pytania szczegółowe. Konsultanci pracują od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-21.00, zaś w soboty i niedziele dostępni są od 9.00 do 17.00. Tani Kredyt bierze udział w programie Fair Play, który polega na nagradzaniu klientów, wywiązujących się ze swoich zobowiązań w terminie.

Tani Kredyt – warunki konieczne do otrzymania pożyczki

Wnioskować może:

  • jedynie obywatele Rzeczpospolitej Polskiej,
  • osoby w wieku od 20 do 75 lat,
  • właściciele konta bankowego oraz aktywnego numeru telefonu komórkowego.

Jak otrzymać pierwszą pożyczkę w Tani Kredyt?

Aby otrzymać pieniądze, należy wejść na stronę TaniKredyt i wybrać interesującą sumę oraz termin pożyczki, a następnie kliknąć pole „Złóż wniosek” i wypełnić znajdujący się tam formularz rejestracyjny. W kolejnym etapie trzeba przelać niewielką kwotę za utworzenie Konta Użytkownika – szczegóły otrzymuje się drogą mailową. Przelew musi zostać zrealizowany tylko i wyłącznie z rachunku bankowego, którego właścicielem jest petent. Po zakończeniu rejestracji pożyczkobiorcy wysłany zostaje (na adres elektroniczny podany wcześniej) wzór Ramowej Umowy Pożyczki oraz Formularz Informacyjny pożyczki objętej wnioskiem Pożyczkobiorcy.

Weryfikacja klienta przez Tani Kredyt

Po otrzymaniu wszystkich potrzebnych danych następuje ustalanie zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. Tani Kredyt korzysta w tym procesie z bazy danych ERIF, Krajowego Rejestru Długów, BIG Infomonitor oraz BIK. Po zakończeniu analizy otrzymuje się wiadomość SMS oraz e-mail o podjętej decyzji. Gotówka może znaleźć się na koncie klienta nawet w 15 minut.

Pierwsza pożyczka w Tanim Kredycie do 3100 zł  jest za darmo

Maksymalna kwota pierwszej pożyczki to 3100 PLN. Przed podpisaniem umowy należy zapoznać się ze szczegółami zawartymi w regulaminie. Pierwsze zobowiązanie jest całkowicie bezpłatne pod warunkiem, że zostanie spłacone w umówionym terminie. Opóźnienie wiąże się z dodatkowymi kosztami, opisanymi w zaakceptowanych przez klienta dokumentach.

Jak spłacić zobowiązanie?

Wymaganą kwotę należy wpłacić na jeden z rachunków: PKO, Millennium, BZ WBK, Alior, Pekao Bank lub mBank. W tytule przelewu trzeba obowiązkowo umieścić swój numer klienta (który został wysłany w mailowej korespondencji) lub numer PESEL. Po zaksięgowaniu środków w systemie Taniego Kredytu klient otrzymuje powiadomienie w postaci wiadomości SMS oraz e-mail.

Tani Kredyt wychodzi swoim klientom naprzeciw, oferując klarowne zasady. W przypadku braku możliwości spłaty zaciągniętego zobowiązania w terminie warto skontaktować się wcześniej z konsultantem, który zaproponuje odpowiednie rozwiązanie.