Czasami do realizacji wspaniałych planów potrzeba szybkiej gotówki. Dziś z zacisza własnego domu można uzyskać potrzebną kwotę bez zbędnych formalności. Kilka minut spędzonych przez komputeremi pozytywna odpowiedź pożyczkodawcy mogą sprawić, że pieniądze trafią na konto w ekspresowym tempie. Sprawdziliśmy, co oferuje VIA SMS.
VIA SMS PL oferuje szybkie pożyczki od 100 do 4000 PLN na okres od 7 do 45 dni. Spółka figuruje w KRS i została zarejestrowana w spisie przedsiębiorców w dniu 12.10.2010 roku. Siedziba firmy mieści się w Warszawie przy Al. Jerozolimskich 123A. Potrzebne informacje można uzyskać za pomocą rozmowy czat znajdującej się na stronie www.viasms.pl, wysyłając wiadomość e-mail na adres info@viasms.pl lub też dzwoniąc pod numer 22 291 53 55. Konsultanci pracują od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 22.00, zaś w weekendy w godzinach 8:00 – 16:00.
Konta pożyczkodawcy obsługiwane są przez: Alior Bank, Santander BP, mBank, Bank Pekao, PKO B.P., Millennium, ING, Inteligo, BPH.

Kto może wnioskować o pożyczkę?

Aby uzyskać pożyczkę, trzeba spełnić kilka wymogów – przede wszystkim mieć polskie obywatelstwo, być w wieku pomiędzy 20 a 72 rokiem życia, mieć stały dochód oraz pozytywną historię kredytową.

Proces uzyskania pożyczki

Proces wnioskowania o potrzebne środki nie jest długi ani skomplikowany. Przede wszystkim należy wejść na stronę internetową VIA SMS PL (można to uczynić także przez telefon) i wybrać żądaną kwotę oraz termin spłaty na odpowiednio przygotowanym kalkulatorze. Decyzję zatwierdza się przyciskiem „Weź pożyczkę”. Teraz konieczne jest uzupełnienie danych osobowych, potrzebnych do rejestracji. Otrzymany SMS-em od pożyczkodawcy kod umieszcza się w odpowiednim okienku. Podczas wnioskowania o pierwszą pożyczkę klient zostaje poproszony o zrobienie przelewu weryfikacyjnego w wysokości 1 grosza. W jego tytule należy koniecznie zamieścić informację o treści: „Potwierdzam upoważnienie VIASMS PL do zapytań w bazach informacji gospodarczych, ID [otrzymany od pożyczkodawcy numer Klienta]”. Przelew powinien pochodzić tylko i wyłącznie z konta petenta.
Po otrzymaniu wszystkich potrzebnych danych pożyczkodawca rozpoczyna proces oceny zdolności kredytowej klienta. Via SMS korzysta z bazy danych udostępnianych m.in. przez ERIF Krajowy Rejestr Dłużników, BIG Infomonitor i Krajowy Rejestr Długów.
W przypadku pozytywnej opinii środki zostają przelane, a pożyczkobiorca otrzymuje je w ciągu nawet 15 minut (w przypadku posiadania konta w jednym z banków, w których rachunki posiada VIA SMS). O postanowieniu otrzymuje się stosowne powiadomienie w formie wiadomości SMS.

[symple_button url=”https://www.pierwszagratis.pl/https://www.viasms.pl” color=”red” size=”large” border_radius=”3px” target=”_blank” rel=”nofollow” icon_left=”” icon_right=””]Złóż wniosek przez internet[/symple_button]

Spłacanie

Pierwszą pożyczkę można zaciągnąć maksymalnie na kwotę 1500 PLN. W przypadku terminowej spłaty w przeciągu 30 dni jest ona pozbawiona dodatkowych kosztów. Uregulowanie należności na czas otwiera klientowi drogę do wnioskowania o kolejne pożyczki, w wyższych kwotach.
Warto mieć na uwadze, że VIA SMS PL nie daje możliwości przesuwania terminu spłaty zobowiązania – wymaga się rozliczenia w określonym czasie. W przypadku, gdy klient nie spłaci pożyczki w terminie, VIA SMS PL rozpoczyna procedurę egzekwowania należności. Przed podjęciem pożyczki petent jest zobowiązany do zapoznania się ze szczegółami regulaminu oraz umowy. Pożyczkodawca, w przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zachęca do konsultowania się z przedstawicielami firmy.

[symple_button url=”https://www.pierwszagratis.pl/https://www.viasms.pl” color=”red” size=”large” border_radius=”3px” target=”_blank” rel=”nofollow” icon_left=”” icon_right=””]Złóż wniosek online[/symple_button]

To warto wiedzieć

Oprócz pierwszej pożyczki gratis ViaSms.pl oferuje także inne, cieszące się dużym zainteresowaniem produkty, takie jak choćby pożyczka świąteczna czy wakacyjna. Mają one zwykle stosunkowo niskie oprocentowanie i można je przeznaczyć na dowolny cel. Stali Klienci firmy wraz z upływem czasu uzyskują lepsze warunki i korzystniejsze oprocentowanie pożyczanych sum, a o pieniądze mogą wnioskować za pośrednictwem jedynie wiadomości SMS.