Każdego zaskakują czasami nagłe zobowiązania. Pojawiają się także niespodzianie atrakcyjne oferty kupna upragnionej rzeczy. W takich przypadkach warto skorzystać z dobrej pożyczki ekspresowej. Szybko i bez zbędnych formalności można wnioskować o gotówkę on-line. Sprawdziliśmy, co dla swoich klientów przygotował Vivus.

Vivus to marka dobrze rozpoznawalna na rynku pożyczek w Polsce. Jej właścicielem jest spółka Vivus Finance sp. z o.o., która została wpisana do rejestru przedsiębiorców 24.04.2012 roku. W ofercie firmy znajdują się szybkie pożyczki w kwotach od 100 do 7500 PLN, które można zaciągnąć na maksymalnie 61 dni. Spółka Vivus Finanse, pod marką Zaplo.pl udziela również pożyczki na wiele rat.

Krótko o firmie Vivus

Siedziba firmy mieści się przy ul. 17 Stycznia 56 w Warszawie. Do dyspozycji klientów pozostają konsultanci Vivusa, dostępni pod numerem telefonu 22 122 12 27. Kontaktować się można także drogą mailową, pisząc na adres kontakt@vivus.pl lub poprzez czat dostępny na stronie www.vivus.pl. Pracownicy udzielają informacji od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-22.00 a w soboty i niedziele od 8.00 do 20.00.

Kto może wystąpić o pożyczkę w Vivusie?

Wnioskować może każdy Obywatel Rzeczpospolitej Polskiej, który:

  • jest w wieku od 20 do 78 lat,
  • ma pełną zdolność do czynności prawnych,
  • posiada zdolność kredytową,
  • jest właścicielem aktywnego numeru telefonu komórkowego,
  • ma konto w banku.

Pożyczka od Vivus krok po kroku

Najpierw należy określić interesującą kwotę zobowiązania oraz czas, na jaki ma być ono zaciągnięte. Następnie przystępuje się do wypełnienia formularza rejestracyjnego oraz dokonania przelewu weryfikacyjnego na konto pożyczkodawcy w wysokości 1 grosza. Opłata musi być wysłana z konta osobistego osoby wnioskującej o pożyczkę. W kolejnym etapie ma miejsce weryfikacja klienta oraz ocena jego zdolności do spłacenia zobowiązania. Vivus sprawdza dane w bazach BIK, BIG, KRD oraz ERIF.

Jeśli decyzja o przyznaniu pożyczki będzie pozytywna, informacja zostanie przesłana w formie wiadomości SMS oraz na adres e-mail. Będzie dostępna również na profilu klienta na stronie Vivusa. Pieniądze mogą znaleźć się na koncie petenta nawet w ciągu 15 minut – pod warunkiem posiadania rachunku w jednym z banków: Alior Banku, Getin Banku, Banku Pekao S.A., Millennium Banku, PKO Banku Polskim. W przypadku dysponowania kontem w innym banku gotówka znajdzie się na nim w czasie maksymalnie 2 dni roboczych.

Na stronie www. Vivusa dostępna jest w pełnej wersji umowa, którą klient zawiera z Pożyczkodawcą. Znajdują się tam wszystkie tabele opłat. Vivus zachęca do odpowiedzialnych decyzji i dokładnego zapoznania się ze szczegółami zobowiązania.

Pierwsza pożyczka w Vivus – nawet 3000 zł za darmo

Korzystając z pierwszej pożyczki w Vivus.pl, klient nie zapłaci żadnych dodatkowych kosztów, a więc spłaca dokładnie tyle, ile pożyczył (np. jeśli pożyczyło się 2000 PLN na 61 dni, do spłaty pozostaje 2000 PLN). Podobnie jak w przypadku innych promocyjnych ofert dla nowych klientów, w Vivus także nie ma opłat dodatkowych ani ukrytych kosztów. Spośród firm pożyczkowych, wyższą kwotę oferuje jedynie firma TaniKredyt, gdzie możesz otrzymać do 3100 zł na 30 dni.

W przypadku terminowego wywiązania się z zobowiązania oraz jeżeli żadne zobowiązania umowne nie zostaną naruszone, zaraz po spłacie pożyczki klient zostanie poinformowany o nowym limicie pożyczkowym (w formie SMSa, e-maila oraz na swoim profilu).

Przedłużenie terminu spłaty

W przypadku pierwszego zobowiązania w Vivusie istnieje możliwość przedłużenia terminu spłaty dwukrotnie. Przy kolejnej pożyczce można przedłużyć termin spłaty pożyczki tylko raz. Należy ponadto dokonać opłaty prowizyjnej. O wysokości tej kwoty można się dowiedzieć u konsultanta, drogą mailową lub telefonicznie.

Przy dokonywaniu przelewu prowizyjnego za przedłużenie terminu spłaty należy podać numer pożyczki oraz informację, o jaki okres ma ona zostać przedłużona – zgodnie z komunikatem wysłanym drogą mailową.

[symple_button url=”http://www.pierwszagratis.pl/https://www.vivus.pl” color=”red” size=”default” border_radius=”3px” target=”blank” rel=”nofollow” icon_left=”” icon_right=””]Weź pożyczkę od Vivus przez internet[/symple_button]

Oferty Vivus są czytelne i pozbawione ukrytych opłat. Warto więc z nich korzystać. Należy zaznaczyć, że Vivus Finance jest członkiem Związku Firm Pożyczkowych. Pożyczkodawca robi wszystko, by jego klienci byli w pełni zadowoleni i gwarantuje przestrzeganie najwyższych standardów etycznych.