W trudnej, podbramkowej sytuacji, szybka pożyczka przez Internet może okazać się wybawieniem. Dodatkową gotówkę pożyczyć możemy bez wychodzenia z domu, zbędnych formalności i długiego czasu oczekiwania na decyzję. Brzmi świetnie, ale pozostaje dylemat: z oferty której firmy pożyczkowej warto skorzystać? Czy każda będzie dla nas równie opłacalna? Dziś przyglądamy się pożyczce, którą oferuje klientom firma Wandoo.

O firmie Wandoo

Wandoo.pl to część międzynarodowej grupy kapitałowej Wandoo Finance Group, która działa nie tylko w Polsce, ale także w Gruzji, Łotwie, Danii oraz Hiszpanii. W ofercie firmy znajduje się szybka pożyczka krótkoterminowa do kwoty 15000 zł na okres maksymalnie 30 dni. Oczywiście nie dla wszystkich – każdy nowy klient może liczyć na pożyczkę do kwoty 2500 zł (taką samą kwotę oferuje Lendon).

Pierwsza pożyczka w Wandoo do 2500 zł za darmo

Tym, co wyróżnia Wandoo.pl od podobnych platform pożyczkowych, jest możliwość skorzystania z oferty bez prowizji i dodatkowych opłat. Taka pożyczka jest dedykowana jest nowym klientom i w praktyce oznacza, że klient oddaje dokładnie tyle, ile pożyczył. No dobrze, ale gdzie jest haczyk? Jedynym warunkiem obowiązywania promocyjnej oferty jest terminowa spłata pożyczki. Jeśli więc klient spóźni się z uregulowaniem należności, będzie musiał ponieść dodatkowe opłaty.

[symple_button url=”http://www.pierwszagratis.pl/https://www.wandoo.pl” color=”red” size=”large” border_radius=”3px” target=”blank” rel=”nofollow” icon_left=”” icon_right=””]Darmowa pożyczka w Wandoo do 2500 zł[/symple_button]

Wandoo – jak otrzymać pożyczkę?

By otrzymać pożyczkę w firmie Wandoo.pl, należy uzupełnić prosty formularz rejestracyjny, w którym zawarte będą najważniejsze informacje na temat pożyczkobiorcy. Na ich podstawie oceniona zostanie zdolność kredytowa klienta, a następnie wydana pozytywna bądź negatywna decyzja. Choć serwis nie wymaga zaświadczeń o dochodach, weryfikuje historię klienta w dostępnych bazach dłużników BIG, KRD i ERIF. Sprawdzenie wniosku zwykle odbywa się w ciągu zaledwie kilku minut! Pożyczka dedykowana jest osobom w wieku 20-70 lat, posiadającym konto w banku i telefon komórkowy.

[symple_button url=”http://www.pierwszagratis.pl/https://www.wandoo.pl” color=”red” size=”large” border_radius=”3px” target=”blank” rel=”nofollow” icon_left=”” icon_right=””]Złóż wniosek online[/symple_button]

Komu się opłaca chwilówka w Wandoo?

Korzystanie z usług firmy Wandoo.pl opłacać się będzie zwłaszcza tym osobom, które rozsądnie gospodarują swoimi pieniędzmi i terminowo regulują należności. Dla nich szybka pożyczka będzie wsparciem w nagłych i trudnych sytuacjach finansowych. W przypadku trudności w terminowej spłacie Wandoo.pl proponuje klientom odroczenie spłaty pożyczki z możliwością jej refinansowania.